Головна
Печать
PDF

До уваги пільговиків району !

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 № 373 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі» з 1 жовтня 2019 року впроваджується  монетизація пільг на житлово-комунальні послуги.Управлінням соціального захисту населення проводиться підготовча робота до процесу монетизації пільг. Зокрема, проводиться звірка та уточнення даних, внесених до Єдиного державного автоматизованого реєстру пільговиків, на підставі яких буде проводитись нарахування пільг. Так, з жовтня 2019 року одночасно функціонуватимуть дві системи надання пільг у грошовій формі – безготівкова (аналогічно як безготівкова форма субсидії) і готівкова (за бажанням пільговика). Для цього необхідно звернутися до управління соціального захисту населення з відповідною заявою (із зазначенням реквізитів поточного рахунка, відкритого в АТ “Ощадбанк”). Таким особам кошти надходитимуть на особисті рахунки в АТ “Ощадбанк”. Кошти пільговики зможуть зняти з власного рахунку у будь-який час.

Вказані вище альтернативні механізми надання пільг – це право вибору пільговика максимально зручної для нього грошової форми отримання пільг: готівкової чи безготівкової. При цьому незмінним залишається обов’язок пільговика щомісяця сплачувати вартість фактично спожитої послуги з урахуванням суми пільги, перерахованої надавачам житлово-комунальних послуг або виплаченої готівкою.

Тому, для правильного нарахування пільг пільговики терміново зобов'язані повідомляти управління соціального захисту населення про зміни всіх обставин, які впливають на їх надання (зміна персональних даних, місця реєстрації/ проживання, видів послуг, якими користуються, кількості членів сім'ї, на кого поширюються пільги, та інше). Сума пільги, яка була виплачена надміру через зловживання пільговика, має бути повернута ним до державного бюджету. З огляду на вище зазначене, управління соціального захисту населення усіх просить пільговиків району, прийти в 14 каб. управління соціального захисту населення та перевірити інформацію, внесену до бази даних пільговиків, і обов’язково надати номер мобільного телефону. Також при собі необхідно мати: паспорт громадянина України, ідентифікаційний номер, посвідчення пільговика та документи членів сім’ї, на кого поширюються пільги (дружини або чоловіка та неповнолітніх дітей)

За додатковою інформацією звертатись за адресою: м.Красилів, вул. Центральна, 38а, 14 кабінет  або за тел. 4-27-60.

© 2019 Управління соціального захисту населення Красилівської райдержадміністрації. Все права защищены.
Joomla! — свободное программное обеспечение, распространяемое по лицензии GNU/GPL.
найти адрес по телефону город москва ссылка справочник домашних телефонов таллина телефонная поиск телефона по адресу в самаре пробить адрес по номеру телефона по фамилии можно узнать адрес и телефон программа поиска человека по номеру мобильного телефона телефонная база мобильных номеров москва база данных найти человека харьков справочник домашних телефонов на сайте определение местоположения телефона мегафон гороскоп для знака зодиака рак телефонная база номеров алматы онлайн база данных билайн казахстан реутов справочник телефонов жителей владивосток стрелец - мужчина по гороскопу гороскоп женщина рыбы мужчина водолей найти нахождение абонента по номеру телефона найти по козерог справочник телефонов г ставрополя гороскоп тельца близнеца на 2013 год могилевский справочник телефонов гороскопы совместимости лев овен ссылка телефонная база абонентов по москве как удалить смс перехватчик телефонная база тулы онлайн справочник телефонов жителей подмосковья Привет, мир! sitemap