ГоловнаДІЯЛЬНІСТЬСоцальні інспектори

Робота сектору державних соціальних інспекторів

Печать
PDF

Інформація

про виконану роботу сектором державних

соціальних інспекторів за 2014 рік.

1. Обстежено матеріально-побутових умов проживання 1200 сімей, що звернулись за призначенням ДСД м/з сім’ям та субсидій; в т.ч. сімей по субсидіях 141 та 572 сімей  по ДСД м/з сім’ям; за результатами обстеження складено акти.

2. Проведено обстеження 220 сімей щодо цільового використання допомоги  при народженні  дитини на створення належних умов для повноцінного утримання та виховання дітей; за результатами обстеження складено акти; в т.ч. обстежено 106 сімей - самостійно та 114 - спільно з представниками служби у справах дітей РДА, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та сектору у справах сім’ї та дітей управління соціального захисту населення. Виявлено 10 випадків нецільового використання коштів зазначеної допомоги.

3. Проведено 114 обстежень сімей щодо підтвердження права на призначення  допомоги при народженні дитини; за результатами обстеження складено акти.

4. Проведено обстеження 56 сімей одиноких матерів щодо підтвердження права на призначення допомоги на дитину одинокій матері; за результатами обстеження складено акти. Виявлено 4 випадки не підтвердження права на допомогу одинокій матері.

5. Проведено обстеження 192 сімей одержувачів допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку щодо підтвердження факту догляду за дітьми, факту спільного проживання з дітьми  та факту незайнятсті працездатних членів сім’ї; за результатами обстеження складено акти.

6. Проведено  обстеження 121 сім’ї щодо підтвердження факту проживання на одній житловій площі та факту догляду одержувачів допомоги на догляд за інвалідами І- ІІ групи внаслідок психічного рзладу, яка за висновком лікарської комісії медичного закладу, потребує догляду за ним; за результатами обстеження складено акти. Виявлено 2 випадок не підтвердження права на призначення зазначеної допомоги.

7. Проведено обстеження 13 сімей, у яких виховується  дитина- інвалід віком до 18 років щодо підтвердження факту спільного проживання дитини-інваліда з матір’ю, батьком чи піклувальником, та належного виконання батьківських обов’язків по догляду за дитиною-інвалідом до 18 років та щодо використання отриманих коштів ДСД  та надбавки на догляд за призначенням; за результатами обстеження складено акти.
8. Спільно з представниками служби у справах дітей РДА обстежено 12 сімей,  одержувачів допомоги на дітей, які перебувають під опікою та піклуванням  щодо цільового використання коштів та належного виконання обов’язків опікуна чи піклувальника; за результатами обстеження складено акти.

9. Проведено обстеження сімей 4 інвалідів ІІІ групи внаслідок загального захворювання щодо  підтвердження факту проживання за даною адресою та факту незайнятості для підтвердження права на  призначення ДСД; за результатами обстеження складено акти.

11. Проведено обстеження 151 сімей щодо здійснення догляду одержувачами компенсаційних виплат по догляду за особами похилого віку та інвалідами 1 групи; за результатами обстеження  складено акти.

12. Спільно з представниками районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей РДА та сектору у справах сім’ї та дітей управління проведені перевірки щодо цільового використання коштів соціальної підтримки сімей, які проживають на території Михайловецької, Великоорлинецької, Кульчинківської, Чепелівської , Заслучненської, Митинецької, Малоклітнянської сільських рад.

13.Проведено 30 вибіркових перевірок особових справ одержувачів  державної соціальної допомоги щодо правильності наданої зявниками інформації про доходи, правильності оформлення поданих документів, правильності розрахунку сукупного доходу.

14. Відповідно до складених графіків перевірок про достовірність наданої інформації про доходи на підприємствах, установах, організаціях, у фізичних осіб – суб’єктів підприємницької діяльності для  призначення державних видів допомог та шляхом подання запиту проведено 3203 перевірок.

В тому числі: при відвідуванні місця роботи – 32;

здійснених в сільських радах   - 553;

шляхом подання запиту            -  2618.

Перевірок по ДСД м/з сімям  -  59.

В тому числі: при відвідуванні місця роботи – 1;

здійснених в сільських радах   -  4;

шляхом подання запиту            - 54

Перевірок по субсидіях   - 3087.

В тому числі: при відвідуванні місця роботи – 31 ;

здійснених в сільських радах   - 516;

шляхом подання запиту           -  2540. 
Перевірок по допомозі сімям з дітьми – 56

В тому числі: при відвідуванні місця роботи – 0;

здійснених в сільських радах   -  33;

шляхом подання запиту            -  23.

Перевірено справ – 2610.

В тому числі: по субсидіях – 2507;

по ДСД м/з сім’я – 47;

по допомозі сім’ям з дітьми – 56.

У ході проведення перевірок виявлено 58 випадки

недостовірної або неповної інформації.

В тому числі: при відвідуванні місця роботи – 27;
здійснених в сільських радах   - 3;

шляхом подання запиту            - 28.

Станом на 01.01.2015 року загальна сума переплати становить 62701,01 грн.:

В тому числі: за минулі роки – 17989,76 грн.; 17,99

за звітний період – 44711,25 грн.

Протягом поточного року виявлена переплата – 44711,25 грн.

В тому числі : по субсидії в сумі – 32487,25 грн.    (32,49)

доп. інвалідам  –      12224,00 грн.

Повернута  до бюджету переплата  у поточному році  у сумі  грн. 31212,60 грн.

за звітний період у сумі  24113,70 грн. (субсидії)

за минулі роки в сумі 7098,90 грн. (субсидії).

По залишку неповернутих до бюджету коштів 43639,69 грн., з яких:

- сума залишку надміру виплаченої субсидії за минулі роки – 11140,86 грн. (щодо повернення коштів триває виконавче провадження)

-  сума залишку надміру виплаченої субсидії за звітний період  – 8373,55 грн.,

в т.ч.:

1500,34 грн. - встановлені терміни добровільного повернення;

6873,13 грн. – триває апеляційне провадження;

- сума залишку надміру виплаченої допомоги інвалідам ІІІ гр. загального захворювання, які не мають права на пенсію – 12224, 00 грн. (виконавче провадження)

Виявлено 7  випадків надання недостовірної інформації  юридичними особами, що призвело до надміру виплаченої субсидії, в сумі 168,48 грн. та 83,91 грн. – недоплати по субсидії.

У поточному році  проведено перевірок - 5137

В тому числі:проведено обстежень –  1934;

здійснено перевірок - 3203

Звертаємо увагу одержувачів соціальної допомоги, керівників та бухгалтерів підприємств, установ, організацій, що відповідно до вимог чинного законодавства ви несете особисту відповідальність за надання достовірності відомостей про доходи та майновий стан.

© 2019 Управління соціального захисту населення Красилівської райдержадміністрації. Все права защищены.
Joomla! — свободное программное обеспечение, распространяемое по лицензии GNU/GPL.
найти адрес по телефону город москва ссылка справочник домашних телефонов таллина телефонная поиск телефона по адресу в самаре пробить адрес по номеру телефона по фамилии можно узнать адрес и телефон программа поиска человека по номеру мобильного телефона телефонная база мобильных номеров москва база данных найти человека харьков справочник домашних телефонов на сайте определение местоположения телефона мегафон гороскоп для знака зодиака рак телефонная база номеров алматы онлайн база данных билайн казахстан реутов справочник телефонов жителей владивосток стрелец - мужчина по гороскопу гороскоп женщина рыбы мужчина водолей найти нахождение абонента по номеру телефона найти по козерог справочник телефонов г ставрополя гороскоп тельца близнеца на 2013 год могилевский справочник телефонов гороскопы совместимости лев овен ссылка телефонная база абонентов по москве как удалить смс перехватчик телефонная база тулы онлайн справочник телефонов жителей подмосковья Привет, мир! sitemap