ГоловнаДІЯЛЬНІСТЬОбслуговування інвалідів

Обслуговування інвалідів, ветеранів війни, праці та постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС

Печать
PDF

У сфері соціального захисту інвалідів, ветеранів війни та праці

Одним з основних завдань управління є реалізація державної політики щодо соціальної захищеності інвалідів, ветеранів війни та праці а також громадян похилого віку, надання матеріальної допомоги і соціальної підтримки малозабезпеченим громадянам, забезпечення населення технічними та іншими засобами реабілітації.

Протягом звітного періоду відповідно до Порядку забезпечення окремих категорій населення технічними та іншими засобами реабілітації видано  225 направлень на виготовлення взуття, протезів, ортезів. Засобами реабілітації забезпечено 53 інвалідів району. Станом на 01.01.2015 року на обліку для забезпечення візками, палицями милицями, кріслами-стільцями, шведськими стінками,столами-партами перебуває 12 інвалідів загального захворювання та 3 дітей-інвалідів.

На обліку в управлінні щодо забезпечення санаторно-курортними  путівками перебуває 145 осіб, з них 10 ветеранів війни та 135 інвалідів. 66 осіб забезпечено санаторно-курортними путівками, що становить 45,5 % від загальної кількості потребуючих.

Грошову компенсацію вартості санаторно-курортного лікування виплачено 73 інвалідам на суму 20,5 тис.грн.

На обліку для забезпечення автотранспортом перебуває 159 інвалідів, з них:  27 - інваліди війни (10 брали участь у ВВ війні), 132 – інваліди загального захворювання та дитинства. Протягом 2014 року інваліди автотранспортом не забезпечувалися.

Компенсацію на бензин та транспортне обслуговування виплачено 137 інвалідам на суму 32,9 тис. грн.

За звітний період 2014 року за наданням одноразової матеріальної допомоги звернулося 148 інвалідів та малозабезпечених пенсіонерів, яким  за рахунок державного та районного бюджетів виплачено допомогу на загальну суму 58,7 тис. грн., з них: 129 інвалідів отримали допомоги за рахунок районого бюджету на суму 50,0 тис. грн. та 24 - за рахунок державного бюджету - 11,3 тис. грн.

На виконання постанови КМУ від 28.10.2004 року „Про затвердження Порядку проведення безоплатного поховання померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною і учасників бойових дій” та Закону України „Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років” за рахунок обласного бюджету проведено відшкодування витрат на поховання 28 учасників бойових дій та інвалідів Великої Вітчизняної війни на суму 21,8 тис. грн.

У сфері соціального захисту осіб, які постраждали внаслідок

Чорнобильської катастрофи

Станом на 01.01.2015 р. на території Красилівського району проживає 237  громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи , з яких:

- І категорії – 62 чол., в тому числі ліквідаторів – 58;

- ІІ категорії – 74 чол., в тому числі ліквідаторів - 63 ;

- ІІІ категорії – 49 чол., в тому числі ліквідаторів - 27;

- ІV категорії – 3 чол.;

- вдови потерпілих громадян – 10 чол.;

- діти потерпілі від аварії на ЧАЕС – 39.

Практично всі постраждалі громадяни, а також ліквідатори отримують пільги, компенсації та допомоги передбачені Законом України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», станом на 01.01.2015 року управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації  використано 537,28 тис.грн.:

на виплату:

- компенсації  за пільгове забезпечення продуктами харчування постраждалим громадянам 1,2 категорії -  351,42 тис. грн. (135 чол.);

- компенсації за шкоду заподіяну здоров’ю та одноразової щорічної допомоги на оздоровлення громадян -   16,5 тис.грн. (162 чол);

- компенсації сім’ям з дітьми та видатки на безплатне харчування дітей – 16,64  тис.грн. (21 чол.);

на відшкодування :

- пільг громадянам на оплату житлово-комунальних послуг – 114,46 тис.грн. (136 чол.);

- пільги громадянам на придбання твердого палива -1,6 тис. грн. (3 чол.);

- видатків за оплату  безкоштовного або пільгового проїзду один раз на рік залізничним, водним, повітряним або міжміським автомобільним транспортом  до будь-якого пункту України та у зворотньому напрямку (без врахування пересадок) – 2,68 тис. грн. (13 чол.);

- пільг на медичне обслуговування громадян – 16,7 тис.грн. (31 чол.), з них:

- на безкоштовне  зубопротезування осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи- 1,5 тис.грн. (1 чол.);

- додаткової відпустки громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи -  17,28  тис.грн. ( 10 чол.).

Важливим медико-соціальним заходом збереження та відновлення здоров’я постраждалого населення є оздоровлення. Право на безкоштовне забезпечення путівками на оздоровлення  мають  особи, які постраждали від наслідків Чорнобильської катастрофи 1, 2, 3 категорії та  потерпілі діти.

У 2014 році виявили бажання оздоровитись 40 постраждалих осіб.

Відповідно до розподілу Мінсоцполітики, для оздоровлення громадян району, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи в поточному році виділено 23 путівки, що складає 57,5 % від потреби, а саме:

  • · І категорії - при потребі 22, виділено – 14;
  • · ІІ категорія – потреба 10, виділено – 5;
  • · потерпілі діти разом з одним із батьків – 3, виділено -1.
  • · діти у складі груп – 5, виділено – 3.

У 2014 році  17 чорнобильців  скористались безоплатним санаторно-курортним лікуванням. Решта – з різних причин (домашні обставини, стан здоров’я та ін.) на лікувані не перебували.

Оздоровлення постраждалих осіб здійснюється на підставі постанови Кабінету Міністрів України від 27 березня 2013 року № 261 “Порядок організації оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”. Щодо забезпечення санаторно-курортними путівками на 2015 рік станом на сьогодні звернулось 30 чорнобильців.

Крім того 3 особи, з числа постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС, виявили бажання провести зубопротезування в 2015 році.

© 2019 Управління соціального захисту населення Красилівської райдержадміністрації. Все права защищены.
Joomla! — свободное программное обеспечение, распространяемое по лицензии GNU/GPL.
найти адрес по телефону город москва ссылка справочник домашних телефонов таллина телефонная поиск телефона по адресу в самаре пробить адрес по номеру телефона по фамилии можно узнать адрес и телефон программа поиска человека по номеру мобильного телефона телефонная база мобильных номеров москва база данных найти человека харьков справочник домашних телефонов на сайте определение местоположения телефона мегафон гороскоп для знака зодиака рак телефонная база номеров алматы онлайн база данных билайн казахстан реутов справочник телефонов жителей владивосток стрелец - мужчина по гороскопу гороскоп женщина рыбы мужчина водолей найти нахождение абонента по номеру телефона найти по козерог справочник телефонов г ставрополя гороскоп тельца близнеца на 2013 год могилевский справочник телефонов гороскопы совместимости лев овен ссылка телефонная база абонентов по москве как удалить смс перехватчик телефонная база тулы онлайн справочник телефонов жителей подмосковья Привет, мир! sitemap