Головна
Печать
PDF

25 квітня 2014 року у малому залі адмінбудинку районної ради відбулося чергове засідання районної комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги жителям району з визначення обґрунтованості та розміру грошової допомоги за квітень 2014 року.
Члени комісії розглянули 11 заяв які надійшли на цей час до комісії (на що з районного бюджету буде виділено 5700 гривень).

Печать
PDF

25 квітня 2014 року відбулося засідання Координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми.

Детальніше...

Печать
PDF

24 квітня 2014 року відбулося спільне засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат та районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення.

Детальніше...

Печать
PDF

Уряд шукає можливі шляхи вирішення проблеми із погашення заборгованості із зарплати

Проблеми ліквідації боргів із заробітної плати залишається одним із найголовніших завдань Уряду.

Детальніше...

Печать
PDF

СОЦІАЛЬНІ  ПОСЛУГИ

Біда завжди відступає, коли проти неї боротися разом! Достатньо однієї поради, щоб життя людини кардинально змінилось!

Детальніше...

Печать
PDF

23 квітня 2014 року під головуванням  в.о.  начальника  управління соціального захисту населення Деліти В.В. відбулось засідання районної комісії з питань призначення усіх видів державної соціальної допомоги громадянам. Розглянуто 50 звернень громадян щодо призначення державних соціальних допомог, з яких по 42 зверненнях прийнято позитивні рішення, відмовлено по 8 зверненнях у зв’язку з відсутністю об’єктивних обставин.

Печать
PDF

22 квітня 2014 року під головуванням заступника голови адміністрації Бакалюк Н. М. відбулось засідання Консультативної ради з питань соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. На розгляд ради було винесено ряд питань, а саме:

Детальніше...

Печать
PDF

Напередодні Великодних свят до Красилівського районного товариства завітав Хмельницький Регіональний Благодійний Фонд «Зміцнення громад» ,де представники фонду надали благодійно кожній особі з обмеженими можливостями ,які стоїть на обліку у районному товаристві, святкові солодкі набори .Щиро подякували присутні директору благодійного фонду Василик Тетяні Павлівні.

Печать
PDF

Затверджено порядок надання населенню компенсації на оплату компослуг в умовах підвищення цін Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Детальніше...

Печать
PDF

Людмила Денісова: Розмір разової допомоги для ветеранів збільшиться на 7%. Уряд підтримав ініціативу Мінсоцполітики і ухвалив постанову, якою передбачено усім ветеранам війни та жертвам нацистських переслідувань збільшити розміри разової грошової допомоги до 5 травня

Детальніше...

Печать
PDF

Людмила Денісова: Жодна соціальна виплата не була зменшена. Незважаючи на ситуацію в країні, соціальна сфера працює стабільно і безперебійно. Про це заявила Міністр соціальної політики Людмила Денісова, виступаючи на нараді

Детальніше...

Печать
PDF

Відбувся конкурс соціальних проектів у рамках обласної комплексної програми соціального захисту населення на 2011-2015 роки у 2014 році

9 квітня 2014 року в приміщенні Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації відбувся конкурс з визначення програм (проектів, заходів), розроблених громадськими об’єднаннями, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка у 2014 році.

Детальніше...

Печать
PDF

Відбулося засіданння обласної тимчасової комісії 9 квітня 2014 року під головуванням голови облдержадміністрації   Пруса Л.І. відбулось засідання обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат

Детальніше...

Печать
PDF

Людмила Денісова: Уряд не скоротив жодної пільги для найвразливіших категорій громадян, у тому числі й „чорнобильців”

Детальніше...

Печать
PDF

Людмила Денісова: 4,5 млн. сімей отримають державну підтримку у зв'язку з підвищенням цін на газ і тарифів на тепло.

Детальніше...

Печать
PDF

Зареєстровано Порядок використання коштів обласного бюджету у 2014 році для надання грошової допомоги громадянам, які потребують дороговартісного лікування.

Детальніше...

Печать
PDF

Звернення сторін соціального діалогу на національному рівні щодо необхідності підвищення ефективності колективно-договірного регулювання трудових відносин

Прийнято на засіданні Президії Національної тристоронньої соціально-економічної ради

Детальніше...

Печать
PDF

Инфориация для граждан, приехавших из Автономной Республики Крым и города Севастополь

Для решения вопросов, связанных с временным пребыванием в других регионах, необходимо обратиться по телефону Правительственной "горячей линии" (БЕСПЛАТНО):

0 800 507 309

Детальніше...

Печать
PDF

Інформація для громадян, які приїхали з Автономної Республіки Крим та м.Севастополь, щодо отримання консультацій та допомоги з питань медичного обслуговування, організації навчання та виховання дітей у дошкільних та шкільних навчальних закладах, а також щодо працевлаштування та розселення.

З усіх цих питань Ви можете БЕЗКОШТОВНО звернутися за телефонами «гарячої лінії»:

0800 507 309

Детальніше...

Печать
PDF

28 березня 2014 року у малому залі Красилівської районної державної адміністрації відбулось чергове засідання Спостережної комісії. На розгляд комісії було винесено ряд питань, зокрема:

Детальніше...

Печать
PDF

26 березня 2014 року під головуванням в.о. начальника управління соціального захисту населення  райдержадміністрації Деліти В.В. відбулось засідання районної комісії щодо включення до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги інформації про пільговиків за фактичним місцем проживання. Розглянуто 2 звернення громадян по яких прийнято позитивні рішення.

Печать
PDF

26 березня 2014 року під головуванням в.о. начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Деліти В.В. відбулося засідання Координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми.

Детальніше...

Печать
PDF

25 березня у малому залі адмінбудинку районної ради відбулося чергове засідання районної комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги жителям району з визначення обґрунтованості та розміру грошової допомоги за березень 2014 року.
Члени комісії розглянули 17 та задовольнили 10 заяв жителів району, які надійшли на цей час до комісії (на що з районного бюджету буде виділено 2200 гривень).

Печать
PDF

25 березня 2014 року під головуванням  в.о.  начальника  управління соціального захисту населення Деліти В.В. відбулось засідання районної комісії з питань призначення усіх видів державної соціальної допомоги громадянам. Розглянуто 109 звернень громадян щодо призначення державних соціальних допомог, з яких по 106 зверненнях прийнято позитивні рішення, відмовлено по 3 зверненнях у зв’язку з відсутністю об’єктивних обставин.

Печать
PDF

18 березня 2014 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Ковальчук Н.В. відбулося спільне засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат

Детальніше...

Печать
PDF

Таланти  багатодітної родини

05 березня 2014 року в приміщенні Хмельницької гуманітарно- педагогічної академії відбулося справжнє сімейне свято - конкурс - фестиваль «Таланти багатодітної родини». Конкурс проводиться не вперше, і з кожним роком відкриваються все нові і нові таланти.

Детальніше...

Печать
PDF

28 лютого 2014 року під головуванням заступника голови адміністрації Ковальчук Н.В. відбулось чергове засідання Спостережної комісії при райдержадміністрації. На розгляд комісії було винесено ряд питань, зокрема:

Детальніше...

Печать
PDF

26 лютого 2014 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Ковальчук Н.В. відбулося засідання Координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми.

Детальніше...

Печать
PDF

25 лютого 2014 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Ковальчук Н.В. відбулось засідання районної комісії щодо включення до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги інформації про пільговиків за фактичним місцем проживання. Розглянуто 1 звернення громадян по якому прийнято позитивне рішення.

Печать
PDF

Дайджест новин соціальної сфери за тиждень

(10–23 лютого 2014 року)

 

Детальніше..

Печать
PDF

24 лютого 2014 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Ковальчук Н.В. відбулось засідання районної комісії з питань призначення усіх видів державної соціальної допомоги громадянам. Розглянуто 86 звернень громадян щодо призначення державних соціальних допомог, з яких по 85 зверненнях прийнято позитивні рішення , відмовлено по 1 зверненню у зв’язку з відсутністю об’єктивних обставин.

Печать
PDF

Піклуйтесь за своє майбутнє – трудовий стаж, пенсію, пільги!

На розвиток економіки та розв'язання соціальних проблем впливають, в першу чергу, зайнятість населення і рівень оплати праці. Проте реалії такі, що значний сегмент економіки змістився в “тіньовий” сектор.

Детальніше...

Печать
PDF

ЗМІНИ У ПЕНСІЙНОМУ  ЗАКОНОДАВСТВІ

Законодавством передбачено право на пенсію за особливі заслуги перед Україною  матерям, які народили п’ятеро і більше дітей та виховали їх до шестирічного віку.

Детальніше...

Печать
PDF

20 лютого 2014 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Ковальчук Н.В. відбулося спільне засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат та районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення.

Детальніше...

© 2019 Управління соціального захисту населення Красилівської райдержадміністрації. Все права защищены.
Joomla! — свободное программное обеспечение, распространяемое по лицензии GNU/GPL.
найти адрес по телефону город москва ссылка справочник домашних телефонов таллина телефонная поиск телефона по адресу в самаре пробить адрес по номеру телефона по фамилии можно узнать адрес и телефон программа поиска человека по номеру мобильного телефона телефонная база мобильных номеров москва база данных найти человека харьков справочник домашних телефонов на сайте определение местоположения телефона мегафон гороскоп для знака зодиака рак телефонная база номеров алматы онлайн база данных билайн казахстан реутов справочник телефонов жителей владивосток стрелец - мужчина по гороскопу гороскоп женщина рыбы мужчина водолей найти нахождение абонента по номеру телефона найти по козерог справочник телефонов г ставрополя гороскоп тельца близнеца на 2013 год могилевский справочник телефонов гороскопы совместимости лев овен ссылка телефонная база абонентов по москве как удалить смс перехватчик телефонная база тулы онлайн справочник телефонов жителей подмосковья Привет, мир! sitemap