Головна
Печать
PDF

25 березня у малому залі адмінбудинку районної ради відбулося чергове засідання районної комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги жителям району з визначення обґрунтованості та розміру грошової допомоги за березень 2014 року.
Члени комісії розглянули 17 та задовольнили 10 заяв жителів району, які надійшли на цей час до комісії (на що з районного бюджету буде виділено 2200 гривень).

Печать
PDF

Таланти  багатодітної родини

05 березня 2014 року в приміщенні Хмельницької гуманітарно- педагогічної академії відбулося справжнє сімейне свято - конкурс - фестиваль «Таланти багатодітної родини». Конкурс проводиться не вперше, і з кожним роком відкриваються все нові і нові таланти.

Детальніше...

Печать
PDF

26 лютого 2014 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Ковальчук Н.В. відбулося засідання Координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми.

Детальніше...

Печать
PDF

ЗМІНИ У ПЕНСІЙНОМУ  ЗАКОНОДАВСТВІ

Законодавством передбачено право на пенсію за особливі заслуги перед Україною  матерям, які народили п’ятеро і більше дітей та виховали їх до шестирічного віку.

Детальніше...

Печать
PDF

Піклуйтесь за своє майбутнє – трудовий стаж, пенсію, пільги!

На розвиток економіки та розв'язання соціальних проблем впливають, в першу чергу, зайнятість населення і рівень оплати праці. Проте реалії такі, що значний сегмент економіки змістився в “тіньовий” сектор.

Детальніше...

Печать
PDF

Про порядк прийому на роботу та укладення трудових договорів

Порядок прийому на роботу – це чітка послідовність дій працівника та роботодавця, спрямована на виникнення між ними трудових правовідносин. Трудовий договір розглядається як підстава виникнення трудових правовідносин і водночас як форма залучення до праці.

Детальніше..

© 2020 Управління соціального захисту населення Красилівської райдержадміністрації. Все права защищены.
Joomla! — свободное программное обеспечение, распространяемое по лицензии GNU/GPL.
найти адрес по телефону город москва ссылка справочник домашних телефонов таллина телефонная поиск телефона по адресу в самаре пробить адрес по номеру телефона по фамилии можно узнать адрес и телефон программа поиска человека по номеру мобильного телефона телефонная база мобильных номеров москва база данных найти человека харьков справочник домашних телефонов на сайте определение местоположения телефона мегафон гороскоп для знака зодиака рак телефонная база номеров алматы онлайн база данных билайн казахстан реутов справочник телефонов жителей владивосток стрелец - мужчина по гороскопу гороскоп женщина рыбы мужчина водолей найти нахождение абонента по номеру телефона найти по козерог справочник телефонов г ставрополя гороскоп тельца близнеца на 2013 год могилевский справочник телефонов гороскопы совместимости лев овен ссылка телефонная база абонентов по москве как удалить смс перехватчик телефонная база тулы онлайн справочник телефонов жителей подмосковья Привет, мир! sitemap