Головна
Печать
PDF

Людмила Денісова: Уряд не скоротив жодної пільги для найвразливіших категорій громадян, у тому числі й „чорнобильців”

Детальніше...

Печать
PDF

Людмила Денісова: 4,5 млн. сімей отримають державну підтримку у зв'язку з підвищенням цін на газ і тарифів на тепло.

Детальніше...

Печать
PDF

Зареєстровано Порядок використання коштів обласного бюджету у 2014 році для надання грошової допомоги громадянам, які потребують дороговартісного лікування.

Детальніше...

Печать
PDF

Звернення сторін соціального діалогу на національному рівні щодо необхідності підвищення ефективності колективно-договірного регулювання трудових відносин

Прийнято на засіданні Президії Національної тристоронньої соціально-економічної ради

Детальніше...

Печать
PDF

Инфориация для граждан, приехавших из Автономной Республики Крым и города Севастополь

Для решения вопросов, связанных с временным пребыванием в других регионах, необходимо обратиться по телефону Правительственной "горячей линии" (БЕСПЛАТНО):

0 800 507 309

Детальніше...

Печать
PDF

Інформація для громадян, які приїхали з Автономної Республіки Крим та м.Севастополь, щодо отримання консультацій та допомоги з питань медичного обслуговування, організації навчання та виховання дітей у дошкільних та шкільних навчальних закладах, а також щодо працевлаштування та розселення.

З усіх цих питань Ви можете БЕЗКОШТОВНО звернутися за телефонами «гарячої лінії»:

0800 507 309

Детальніше...

Печать
PDF

28 березня 2014 року у малому залі Красилівської районної державної адміністрації відбулось чергове засідання Спостережної комісії. На розгляд комісії було винесено ряд питань, зокрема:

Детальніше...

Печать
PDF

26 березня 2014 року під головуванням в.о. начальника управління соціального захисту населення  райдержадміністрації Деліти В.В. відбулось засідання районної комісії щодо включення до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги інформації про пільговиків за фактичним місцем проживання. Розглянуто 2 звернення громадян по яких прийнято позитивні рішення.

Печать
PDF

26 березня 2014 року під головуванням в.о. начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Деліти В.В. відбулося засідання Координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми.

Детальніше...

Печать
PDF

25 березня у малому залі адмінбудинку районної ради відбулося чергове засідання районної комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги жителям району з визначення обґрунтованості та розміру грошової допомоги за березень 2014 року.
Члени комісії розглянули 17 та задовольнили 10 заяв жителів району, які надійшли на цей час до комісії (на що з районного бюджету буде виділено 2200 гривень).

Печать
PDF

25 березня 2014 року під головуванням  в.о.  начальника  управління соціального захисту населення Деліти В.В. відбулось засідання районної комісії з питань призначення усіх видів державної соціальної допомоги громадянам. Розглянуто 109 звернень громадян щодо призначення державних соціальних допомог, з яких по 106 зверненнях прийнято позитивні рішення, відмовлено по 3 зверненнях у зв’язку з відсутністю об’єктивних обставин.

Печать
PDF

18 березня 2014 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Ковальчук Н.В. відбулося спільне засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат

Детальніше...

Печать
PDF

Таланти  багатодітної родини

05 березня 2014 року в приміщенні Хмельницької гуманітарно- педагогічної академії відбулося справжнє сімейне свято - конкурс - фестиваль «Таланти багатодітної родини». Конкурс проводиться не вперше, і з кожним роком відкриваються все нові і нові таланти.

Детальніше...

Печать
PDF

28 лютого 2014 року під головуванням заступника голови адміністрації Ковальчук Н.В. відбулось чергове засідання Спостережної комісії при райдержадміністрації. На розгляд комісії було винесено ряд питань, зокрема:

Детальніше...

Печать
PDF

26 лютого 2014 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Ковальчук Н.В. відбулося засідання Координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми.

Детальніше...

Печать
PDF

25 лютого 2014 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Ковальчук Н.В. відбулось засідання районної комісії щодо включення до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги інформації про пільговиків за фактичним місцем проживання. Розглянуто 1 звернення громадян по якому прийнято позитивне рішення.

Печать
PDF

Дайджест новин соціальної сфери за тиждень

(10–23 лютого 2014 року)

 

Детальніше..

Печать
PDF

24 лютого 2014 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Ковальчук Н.В. відбулось засідання районної комісії з питань призначення усіх видів державної соціальної допомоги громадянам. Розглянуто 86 звернень громадян щодо призначення державних соціальних допомог, з яких по 85 зверненнях прийнято позитивні рішення , відмовлено по 1 зверненню у зв’язку з відсутністю об’єктивних обставин.

Печать
PDF

ЗМІНИ У ПЕНСІЙНОМУ  ЗАКОНОДАВСТВІ

Законодавством передбачено право на пенсію за особливі заслуги перед Україною  матерям, які народили п’ятеро і більше дітей та виховали їх до шестирічного віку.

Детальніше...

Печать
PDF

Піклуйтесь за своє майбутнє – трудовий стаж, пенсію, пільги!

На розвиток економіки та розв'язання соціальних проблем впливають, в першу чергу, зайнятість населення і рівень оплати праці. Проте реалії такі, що значний сегмент економіки змістився в “тіньовий” сектор.

Детальніше...

Печать
PDF

20 лютого 2014 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Ковальчук Н.В. відбулося спільне засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат та районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення.

Детальніше...

Печать
PDF

19 лютого 2014 року в приміщення райдержадміністрації відбулося засідання круглого столу на тему: "Допомозі ветеранам – належну увагу!” за участю головних лікарів району, начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації, начальників структурних підрозділів райдержадміністрації. Вела засідання керівник апарату райдержадміністрації О.Максимчук.

Детальніше...

Печать
PDF

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Так в приміщенні райдержадміністрації відбулася зустріч керівників району із учасниками бойових дій на території інших держав, за участю начальника управління соціального захисту населення Д.Гуцуляк.

Подробнее...

Печать
PDF

Дайджест новин соціальної сфери за тиждень

(3–9 лютого 2014 року)

 

Детальніше..

Печать
PDF

06 лютого 2014  року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Н. Ковальчук відбулося засідання районної комісії щодо контролю за цільовим використанням допомоги при народженні дитини та створення належних умов для повноцінного утримання та виховання дітей.

Детальніше...

Печать
PDF

04 лютого 2014 року в приміщенні Красилівського районного центру зайнятості населення було проведено навчальний семінар-тренінг на тему “Легальне працевлаштування та попередження трудової експлуатації” за участі голови громадської організації “Есперо” Яцишена Вадима Вадимовича.

Детальніше...

Печать
PDF

Дайджест новин соціальної сфери за тиждень

(20–26 січня 2014 року)

 

Детальніше..

Печать
PDF

29 січня 2014 року в приміщені управління соціального захисту населення  заступником начальника управління, начальником відділу прийому громадян Рудницькою А. В. проведено семінар – нараду з уповноваженими особами селищної, сільських рад щодо порядку надання населенню житлових субсидій на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.

Печать
PDF

28 січня 2014 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Ковальчук Н.В. відбулось засідання районної комісії щодо включення до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги інформації про пільговиків за фактичним місцем проживання. Розглянуто 4 звернення громадян по яких прийнято позитивні рішення.

Печать
PDF

27 січня 2014 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Ковальчук Н.В. відбулось засідання районної комісії з питань призначення усіх видів державної соціальної допомоги громадянам. Розглянуто 36 звернень громадян щодо призначення державної соціальної допомоги по яких прийняті позитивні рішення.

Печать
PDF

24 січня 2014 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Ковальчук Н.В. відбулося засідання Координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми.

Детальніше...

Печать
PDF

22 січня 2014 року в приміщені Красилівського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) заступником начальника управління, начальником відділу прийому громадян Рудницькою А. В. проведено семінар – нараду з соціальними робітниками щодо порядку надання населенню житлових субсидій на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.

Печать
PDF

23 січня 2014 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Ковальчук Н.В. відбулося спільне засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат та районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення.

Детальніше...

Печать
PDF

 

22 січня 2014 року під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Н. Ковальчук відбулося засідання районної комісії з проведення безоплатного капітального ремонту власних житлових будинків і квартир осіб, що мають право на таку пільгу

Детальніше...

© 2019 Управління соціального захисту населення Красилівської райдержадміністрації. Все права защищены.
Joomla! — свободное программное обеспечение, распространяемое по лицензии GNU/GPL.
найти адрес по телефону город москва ссылка справочник домашних телефонов таллина телефонная поиск телефона по адресу в самаре пробить адрес по номеру телефона по фамилии можно узнать адрес и телефон программа поиска человека по номеру мобильного телефона телефонная база мобильных номеров москва база данных найти человека харьков справочник домашних телефонов на сайте определение местоположения телефона мегафон гороскоп для знака зодиака рак телефонная база номеров алматы онлайн база данных билайн казахстан реутов справочник телефонов жителей владивосток стрелец - мужчина по гороскопу гороскоп женщина рыбы мужчина водолей найти нахождение абонента по номеру телефона найти по козерог справочник телефонов г ставрополя гороскоп тельца близнеца на 2013 год могилевский справочник телефонов гороскопы совместимости лев овен ссылка телефонная база абонентов по москве как удалить смс перехватчик телефонная база тулы онлайн справочник телефонов жителей подмосковья Привет, мир! sitemap