Головна
Печать
PDF

27 червня 2014 року під головуванням начальника управління соціального захисту Гуцуляка Д. В. відбулося засідання Ради з питань безпечної життєдіяльності населення при райдержадміністрації.

Детальніше...

Печать
PDF

Мінсоцполітики готує нову програму працевлаштування

Міністерство соціальної політики працює над новою програмою працевлаштування в Україні з урахуванням потреби забезпечення робочими місцями переселенців зі східних регіонів України.

Детальніше...

Печать
PDF

Сімя – це щастя, любов і удача

Міжнародний  День сім’ї, який відзначається 15 травня можна назвати сімейним святом нашого часу. Адже родина це найсвятіше що має людина. Ніжні материнські руки, тепла батькова посмішка, повчальне слово. У смт. Антоніни проживають  багатодітна сім’я Юрія та Наталії Франчуків, які вже майже 16 років разом.

Детальніше...

Печать
PDF

Конкурс дитячих малюнків на асфальті

08 травня 2014 року з нагоди святкування Міжнародного дня матері  управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації та районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, а також  Красилівським будинком творчості

Детальніше...

Печать
PDF

Затверджено порядок надання населенню компенсації на оплату компослуг в умовах підвищення цін Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Детальніше...

Печать
PDF

Зареєстровано Порядок використання коштів обласного бюджету у 2014 році для надання грошової допомоги громадянам, які потребують дороговартісного лікування.

Детальніше...

Печать
PDF

Инфориация для граждан, приехавших из Автономной Республики Крым и города Севастополь

Для решения вопросов, связанных с временным пребыванием в других регионах, необходимо обратиться по телефону Правительственной "горячей линии" (БЕСПЛАТНО):

0 800 507 309

Детальніше...

Печать
PDF

Інформація для громадян, які приїхали з Автономної Республіки Крим та м.Севастополь, щодо отримання консультацій та допомоги з питань медичного обслуговування, організації навчання та виховання дітей у дошкільних та шкільних навчальних закладах, а також щодо працевлаштування та розселення.

З усіх цих питань Ви можете БЕЗКОШТОВНО звернутися за телефонами «гарячої лінії»:

0800 507 309

Детальніше...

Печать
PDF

ЗМІНИ У ПЕНСІЙНОМУ  ЗАКОНОДАВСТВІ

Законодавством передбачено право на пенсію за особливі заслуги перед Україною  матерям, які народили п’ятеро і більше дітей та виховали їх до шестирічного віку.

Детальніше...

Печать
PDF

Піклуйтесь за своє майбутнє – трудовий стаж, пенсію, пільги!

На розвиток економіки та розв'язання соціальних проблем впливають, в першу чергу, зайнятість населення і рівень оплати праці. Проте реалії такі, що значний сегмент економіки змістився в “тіньовий” сектор.

Детальніше...

Печать
PDF

Про порядк прийому на роботу та укладення трудових договорів

Порядок прийому на роботу – це чітка послідовність дій працівника та роботодавця, спрямована на виникнення між ними трудових правовідносин. Трудовий договір розглядається як підстава виникнення трудових правовідносин і водночас як форма залучення до праці.

Детальніше..

© 2020 Управління соціального захисту населення Красилівської райдержадміністрації. Все права защищены.
Joomla! — свободное программное обеспечение, распространяемое по лицензии GNU/GPL.
найти адрес по телефону город москва ссылка справочник домашних телефонов таллина телефонная поиск телефона по адресу в самаре пробить адрес по номеру телефона по фамилии можно узнать адрес и телефон программа поиска человека по номеру мобильного телефона телефонная база мобильных номеров москва база данных найти человека харьков справочник домашних телефонов на сайте определение местоположения телефона мегафон гороскоп для знака зодиака рак телефонная база номеров алматы онлайн база данных билайн казахстан реутов справочник телефонов жителей владивосток стрелец - мужчина по гороскопу гороскоп женщина рыбы мужчина водолей найти нахождение абонента по номеру телефона найти по козерог справочник телефонов г ставрополя гороскоп тельца близнеца на 2013 год могилевский справочник телефонов гороскопы совместимости лев овен ссылка телефонная база абонентов по москве как удалить смс перехватчик телефонная база тулы онлайн справочник телефонов жителей подмосковья Привет, мир! sitemap