Головна
Печать
PDF

27 листопада 2014 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Закордонця В.Я. відбулось засідання районної комісії з питань призначення усіх видів державної соціальної допомоги громадянам. Розглянуто 62 звернення громадян щодо призначення державних соціальних допомог, з яких по 59 зверненнях прийнято позитивні рішення, відмовлено по 3 зверненнях, у зв’язку з відсутністю об’єктивних обставин.

Печать
PDF

Інформація щодо забезпечення виплат державних соціальних допомог особам, які переселилися з районів проведення АТО або продовжують там проживати

Міністерство соціальної політики України врегулювало механізм призначення (продовження) виплат державних соціальних допомог за фактичним місцем проживання (перебування):

Детальніше...

Печать
PDF

25 листопода 2014 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Закордонця В.Я. відбулось засідання районної комісії щодо включення до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, інформації про пільговиків за фактичним місцем проживання. Розглянуто 1 звернення по якому прийнято позитивне рішення.

Печать
PDF

20 листопада 2014 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Закордонцем В.Я. відбулось засідання районної комісії з питань призначення усіх видів державної соціальної допомоги громадянам. Розглянуто 112 звернення громадян щодо призначення державних соціальних допомог, з яких по 102 зверненнях прийнято позитивні рішення, відмовлено по 10 зверненнях у зв’язку з відсутністю об’єктивних обставин.

Печать
PDF

Допомога постраждалим особам та особам, які переміщуються.


З метою реалізації постанови Кабінету Міністрів  України від 01.10.2014 №535   "Про  затвердження Порядку використання коштів, що надійшли від фізичних та юридичних осіб для надання одноразової грошової допомоги постраждалим особам та особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції"

Мінсоцполітики відкрито рахунки для зарахування коштів від фізичних  та юридичних осіб для надання одноразової допомоги постраждалим особам та особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Для зарахування коштів:

у національній валюті (гривні): Міністерство соціальної політики України, ЄДРПОУ  37567866, рах. 31252301178737 в Державній казначейській службі України, м. Київ, МФО 820172.

в євро та доларах США: Міністерство соціальної політики України, ЄДРПОУ  37567866, рах. 25302020054709  в АТ "Укрексімбанк" м.Києва, МФО 322313.

Печать
PDF


МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІ
щодо порядку отримання учасником АТО соціальної підтримки з питань надання статусу, забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації, в тому числі протезуванням (ортезуванням) за кордоном

Детальніше...

Печать
PDF

06 листопада 2014 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Закордонцем В.Я. відбулось засідання районної комісії з питань призначення усіх видів державної соціальної допомоги громадянам. Розглянуто 97 звернення громадян щодо призначення державних соціальних допомог, з яких по 95 зверненнях прийнято позитивні рішення, відмовлено по 2 зверненнях у зв’язку з відсутністю об’єктивних обставин.

Печать
PDF

30 жовтня 2014 року під головуванням Закордонця В.Я. відбулось засідання районної комісії щодо включення до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги інформації про пільговиків за фактичним місцем проживання. Розглянуто 3 звернення громадян по яких прийнято позитивне рішення.

Печать
PDF

Організація роботи з внутрішньо переміщеними особами

Кабінетом Міністрів України прийнято постанови від 01 жовтня 2014 року № 509 „Про облік осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції" та № 505 „Про надання щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг".

Детальніше...

Печать
PDF

Порядок надання статусу учасника бойових дій

Постановою Кабінету Міністрів України від 20.08.2014 року № 413 затверджено Порядок надання статусу учасника бойових дій особам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення.

Детальніше...

Печать
PDF

01 жовтня 2014 року в приміщені управління соціального захисту населення  заступником начальника управління, начальником відділу прийому громадян Рудницькою А. В. проведено семінар – нараду з уповноваженими особами селищної, сільських рад щодо порядку призначення і надання населенню компенсації та субсидії на оплату житлово-комунальних послуг.

Печать
PDF

29 вересня 2014 року в малому залі адміністрації під головуванням голови райдержадміністрації Білевича С.Л. відбулося засідання районної комісії з обстеження пасажирських перевезень на міських, приміських маршрутах та визначення коефіцієнта  на цих маршрутах, на  засіданні розглянуто наступні питання:

Детальніше...

Печать
PDF

25 вересня відбулося засідання районної комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги жителям району за вересень 2014 року.

На засіданні комісії розглянуто та задовільнено всі 11 заяв жителів району, які надійшли на цей час до комісії, на що з районного бюджету буде виділено 5300 гривень.

Печать
PDF

27 червня 2014 року під головуванням начальника управління соціального захисту Гуцуляка Д. В. відбулося засідання Ради з питань безпечної життєдіяльності населення при райдержадміністрації.

Детальніше...

Печать
PDF

Мінсоцполітики готує нову програму працевлаштування

Міністерство соціальної політики працює над новою програмою працевлаштування в Україні з урахуванням потреби забезпечення робочими місцями переселенців зі східних регіонів України.

Детальніше...

Печать
PDF

Сімя – це щастя, любов і удача

Міжнародний  День сім’ї, який відзначається 15 травня можна назвати сімейним святом нашого часу. Адже родина це найсвятіше що має людина. Ніжні материнські руки, тепла батькова посмішка, повчальне слово. У смт. Антоніни проживають  багатодітна сім’я Юрія та Наталії Франчуків, які вже майже 16 років разом.

Детальніше...

Печать
PDF

Конкурс дитячих малюнків на асфальті

08 травня 2014 року з нагоди святкування Міжнародного дня матері  управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації та районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, а також  Красилівським будинком творчості

Детальніше...

Печать
PDF

Затверджено порядок надання населенню компенсації на оплату компослуг в умовах підвищення цін Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Детальніше...

Печать
PDF

Зареєстровано Порядок використання коштів обласного бюджету у 2014 році для надання грошової допомоги громадянам, які потребують дороговартісного лікування.

Детальніше...

Печать
PDF

Инфориация для граждан, приехавших из Автономной Республики Крым и города Севастополь

Для решения вопросов, связанных с временным пребыванием в других регионах, необходимо обратиться по телефону Правительственной "горячей линии" (БЕСПЛАТНО):

0 800 507 309

Детальніше...

Печать
PDF

Інформація для громадян, які приїхали з Автономної Республіки Крим та м.Севастополь, щодо отримання консультацій та допомоги з питань медичного обслуговування, організації навчання та виховання дітей у дошкільних та шкільних навчальних закладах, а також щодо працевлаштування та розселення.

З усіх цих питань Ви можете БЕЗКОШТОВНО звернутися за телефонами «гарячої лінії»:

0800 507 309

Детальніше...

Печать
PDF

ЗМІНИ У ПЕНСІЙНОМУ  ЗАКОНОДАВСТВІ

Законодавством передбачено право на пенсію за особливі заслуги перед Україною  матерям, які народили п’ятеро і більше дітей та виховали їх до шестирічного віку.

Детальніше...

Печать
PDF

Піклуйтесь за своє майбутнє – трудовий стаж, пенсію, пільги!

На розвиток економіки та розв'язання соціальних проблем впливають, в першу чергу, зайнятість населення і рівень оплати праці. Проте реалії такі, що значний сегмент економіки змістився в “тіньовий” сектор.

Детальніше...

Печать
PDF

Про порядк прийому на роботу та укладення трудових договорів

Порядок прийому на роботу – це чітка послідовність дій працівника та роботодавця, спрямована на виникнення між ними трудових правовідносин. Трудовий договір розглядається як підстава виникнення трудових правовідносин і водночас як форма залучення до праці.

Детальніше..

© 2021 Управління соціального захисту населення Красилівської райдержадміністрації. Все права защищены.
Joomla! — свободное программное обеспечение, распространяемое по лицензии GNU/GPL.
найти адрес по телефону город москва ссылка справочник домашних телефонов таллина телефонная поиск телефона по адресу в самаре пробить адрес по номеру телефона по фамилии можно узнать адрес и телефон программа поиска человека по номеру мобильного телефона телефонная база мобильных номеров москва база данных найти человека харьков справочник домашних телефонов на сайте определение местоположения телефона мегафон гороскоп для знака зодиака рак телефонная база номеров алматы онлайн база данных билайн казахстан реутов справочник телефонов жителей владивосток стрелец - мужчина по гороскопу гороскоп женщина рыбы мужчина водолей найти нахождение абонента по номеру телефона найти по козерог справочник телефонов г ставрополя гороскоп тельца близнеца на 2013 год могилевский справочник телефонов гороскопы совместимости лев овен ссылка телефонная база абонентов по москве как удалить смс перехватчик телефонная база тулы онлайн справочник телефонов жителей подмосковья Привет, мир! sitemap