Головна
Печать
PDF

28 квітня – Всесвітній день охорони праці
Девіз 2015 року – «Приєднуйтесь до формування превентивної культури охорони праці» ЗВЕРНЕННЯ Організаційного комітету з підготовки та проведення в 2015 році заходів з нагоди Дня охорони праці в Україні

Детальніше...

Печать
PDF

16 квітня 2015 року відбулося чергове засідання спостережної комісії при райдержадміністрації під головуванням голови Красилівської РДА Островською Н.В..

Детальніше...

Печать
PDF

16 квітня 2015 року в приміщені територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) заступником начальника відділу прийому громадян Процюк В.Ф. проведено семінар – нараду з соціальними працівниками щодо порядку призначення і надання населенню субсидії.

Печать
PDF

15 квітня 2015 року в приміщенні управління соціального захисту населення  заступником начальника управління, начальником відділу прийому громадян Рудницькою А. В. проведено семінар – нараду з уповноваженими особами селищної, сільських рад щодо удосконалення порядку надання житлових субсидії.

Печать
PDF

10 квітня 2015 року, під головуванням  голови райдержадміністрації Островської Н.В., відбулось засідання Координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми.

Детальніше...

Печать
PDF

09 квітня 2015 року в приміщенні райдержадміністрації начальником управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації було проведено нараду на тему:”Реформа житлових субсидій в умовах підвищення цін і тарифів на житлово-комунальні послуги».

Детальніше...

Печать
PDF

09 квітня 2015 року в приміщенні Красилівського районого сектору ДСНС України у Хмельницькій області працівниками управління соціального захисту населення райдержадміністрації було проведено нараду на тему:”Реформа житлових субсидій в умовах підвищення цін і тарифів на житлово-комунальні послуги».

Печать
PDF

06 квітня 2015 року голова райдержадміністрації Н.Островська провела робочу нараду з представниками управління соціального захисту населення, відділу житлово-комунального господарства райдержадміністрації, міської ради та керівників комунальних служб району, які надають послуги для населення.   Питання, які розглядались на нараді стосувались змін до Порядку призначення  житлових субсидій та інформування населення району щодо оформлення житлових субсидій.

Печать
PDF

27 березня 2015 року, під головуванням заступника голови райдержадміністрації Закордонця В.Я., відбулось засідання Координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми.

Детальніше...

Печать
PDF

26 березня 2015 року, під головуванням заступника голови райдержадміністрації Закордонця В.Я. відбулось засідання районної комісії щодо включення до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги інформації про пільговиків за фактичним місцем проживання. Розглянуто 4 звернення, по яких прийнято позитивні рішення.

Печать
PDF

26 березня 2015 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Закордонця В.Я. відбулось засідання районної комісії з обстеження пасажирських перевезень на міських, приміських маршрутах та визначення коефіцієнта на цих маршрутах.

Детальніше...

Печать
PDF

25 березня 2015 року відбулося засідання районної комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги жителям району. Із 18 звернень задоволено 10 (в тому числі, допомогу надано 7 учасникам АТО). Використано 4100,00 грн.

У зв’язку із обмеженням коштів в районному бюджеті, відмовлено 8 особам, жителям м. Красилів, яким запропоновано звернутися за наданням допомоги до виконкому міської ради.

Печать
PDF

24 березня 2015 року управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації організовано проведення семінару-лекторію «Готовність до сімейного життя» для учнів Красилівського професійного ліцею.

Детальніше...

Печать
PDF

19 березня 2015 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Закордонця В.Я. відбулось засідання районної комісії з питань призначення усіх видів державної соціальної допомоги громадянам. Розглянуто 104 звернень громадян щодо призначення державних соціальних допомог, з яких по 85 зверненнях прийнято позитивні рішення, відмовлено по 22 зверненнях, у зв’язку з відсутністю об’єктивних обставин.

Печать
PDF

19 березня 2015 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Закордонця В.Я. відбулось спільне засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат та районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення.

Детальніше...

Печать
PDF

11-12 березня 2015 року управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації організовано проведення семінару-тренінгу для суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми.

Детальніше...

Печать
PDF

Виплати та гарантії, передбачені військовослужбовцям, військовозобов'язаним, резервістам та працівникам, які проходять військову службу за призовом під час мобілізації на особливий період

Детальніше...

Печать
PDF

Як отримати довідку для внутрішньо переміщеної особи?

Детальніше...

Печать
PDF

Бережи енергію.
Збережи Україну.


Save energy
Save Ukraine

 

Детальніше...

Печать
PDF

Як військовослужбовцеві отримати посвідчення "Інвалід війни" та одноразову грошову допомогу у разі настання інвалідності чи втрати працездатності без встановлення інвалідності

 

Детальніше...

Печать
PDF

Оголошення для випускників вищих та професійно-технічних навчальних закладів

Обласним центром зайнятості був розроблений Путівник “Як готуватися до виходу на ринок праці” для випускників вищих та професійно-технічних навчальних закладів..

Детальніше...

Печать
PDF

27 лютого 2015 року, під головуванням заступника голови райдержадміністрації Закордонця В.Я., відбулось засідання Координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми.

Детальніше...

Печать
PDF

25 лютого 2015 року відбулося засідання районної комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги жителям району. Із 27 звернень задоволено 15 (в тому числі, допомогу надано 5 учасникам АТО). Використано 4100,00 грн.

У зв’язку із обмеженням коштів в районному бюджеті, відмовлено 12 особам, жителям м. Красилів, яким запропоновано звернутися за наданням допомоги до виконкому міської ради.

Печать
PDF

24 лютого 2015 року, під головуванням заступника голови райдержадміністрації Закордонця В.Я. відбулось засідання районної комісії щодо включення до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги інформації про пільговиків за фактичним місцем проживання. Розглянуто 2 звернення, по яких прийнято позитивні рішення.

Печать
PDF

23 лютого 2015 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Закордонця В.Я. відбулось чергове засідання Спостережної комісії при райдержадміністрації. Комісія розглянула ряд питань:

Детальніше...

Печать
PDF

20 лютого 2015 року під головуванням заступника голови  райдержадміністраціїї Закордонця В.Я.,  відбулося засідання районної комісії щодо контролю за цільовим використанням допомоги при народженні дитини та створення належних умов для повноцінного утримання та виховання дітей.

Детальніше...

Печать
PDF

20 лютого 2015 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Закордонця В.Я. відбулось засідання районної комісії з питань призначення усіх видів державної соціальної допомоги громадянам. Розглянуто 74 звернень громадян щодо призначення державних соціальних допомог, з яких по 42 зверненнях прийнято позитивні рішення, відмовлено по 32 зверненнях, у зв’язку з відсутністю об’єктивних обставин.

Печать
PDF

19 лютого 2015 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Закордонця В.Я. відбулось спільне засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат та районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення.

Детальніше...

Печать
PDF

18 лютого 2015 року, під головуванням заступника голови райдержадміністрації Закордонця В.Я., відбулось засідання Районної ради з опіки та піклування над повнолітніми особами.

Детальніше...

Печать
PDF

18.02.2015 року під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Закордонця В. Я. відбулося засідання районної комісії з проведення безоплатного капітального ремонту власних житлових будинків і квартир осіб, які мають право на таку пільгу.

Детальніше...

Печать
PDF

Міністерство освіти і науки України також затвердило порядок переведення дошкільнят та учнів, які проживають в зоні АТО, впродовж навчального року, аби вони могли продовжити навчання в інших навчальних закладах України та отримати документи про освіту державного зразка.

 

Детальніше...

Печать
PDF

13.02.2015 року управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації у приміщенні територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) для працівників бюджетної сфери проведено семінар на тему “Участь жінок у виборчому процесі”.

Детальніше...

Печать
PDF

Рекомендації випускникам шкіл та їхнім батькам як цьогоріч отримати шкільний атестат та пройти ЗНО

 

Детальніше...

Печать
PDF

«До відома інвалідів, які мають бажання навчатися»

Кам’янець-Подільський планово-економічний технікум-інтернат приймає на навчання осіб з обмеженими фізичними можливостями (інвалідів І-ІІІ груп та інвалідів з дитинства) та випускників за кошти фізичних та юридичних осіб за спеціальностями: бухгалтерський облік, економіка підприємства, соціальна робота.

Детальніше...

© 2020 Управління соціального захисту населення Красилівської райдержадміністрації. Все права защищены.
Joomla! — свободное программное обеспечение, распространяемое по лицензии GNU/GPL.
найти адрес по телефону город москва ссылка справочник домашних телефонов таллина телефонная поиск телефона по адресу в самаре пробить адрес по номеру телефона по фамилии можно узнать адрес и телефон программа поиска человека по номеру мобильного телефона телефонная база мобильных номеров москва база данных найти человека харьков справочник домашних телефонов на сайте определение местоположения телефона мегафон гороскоп для знака зодиака рак телефонная база номеров алматы онлайн база данных билайн казахстан реутов справочник телефонов жителей владивосток стрелец - мужчина по гороскопу гороскоп женщина рыбы мужчина водолей найти нахождение абонента по номеру телефона найти по козерог справочник телефонов г ставрополя гороскоп тельца близнеца на 2013 год могилевский справочник телефонов гороскопы совместимости лев овен ссылка телефонная база абонентов по москве как удалить смс перехватчик телефонная база тулы онлайн справочник телефонов жителей подмосковья Привет, мир! sitemap